Jūsų naršyklė nepalaiko JavaScript!

Naujienų archyvas

Skelbiame testo-konkurso „Elektroninės paslaugos ir atsargus elgesys internete“ nugalėtojus. Planšetiniai kompiuteriai atitenka Agnei Sliserytei iš Kazlų Rūdos ir Vilijai Jocienei iš Telšių rajono, elektroniniai knygų skaitytuvai – Vaidai Skarulskytei-Tiurkinai iš Klaipėdos ir Marijonui Striogai iš Kauno, o fotoaparatai – Lolitai Gričinienei iš Ukmergės rajono ir Eugenijai Kurnickienei iš Joniškio rajono.

Iš viso teste-konkurse dalyvavo 561 žmogus. Į visus klausimus teisingai atsakė ir 100 proc. balų surinko 387 konkurso dalyviai. Šeši prizų laimėtojai buvo nustatyti burtų keliu, dalyvaujant prizus įsteigusio Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) direktoriui Valdui Kišonui ir konkurso rengėjų komisijai.

Nugalėtojai buvo išrinkti elektroniniu būdu, į pagalbą pasitelkus elektroninį skaitmenų generatorių interneto svetainėje www.random.org. Kiekvienam iš 387 teisingai atsakiusiųjų į klausimus buvo priskirtas asmeninis numeris, o sistema, šešis kartus spustelėjus kompiuterio klavišą, atsitiktiniu būdu nustatė laiminguosius.

Dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse ir sveikiname nugalėtojus. Su kiekvienu iš laimėtojų bus susisiekta asmeniškai.


« Grįžti atgal Spausdinti
Jūsų nuomonė

Kaip vertinate Informacinės visuomenės plėtros statistikos portalą?

Labai patiko 50% (1 balsas)
Patiko 0% (0 balsų)
Nei patiko, nei nepatiko 50% (1 balsas)
Nepatiko 0% (0 balsų)
Visai nepatiko 0% (0 balsų)
Viso balsų: 2