Jūsų naršyklė nepalaiko JavaScript!

Naujienų archyvas

Valstybės įmonė Registrų centras 2011 m. rugpjūčio 2 dieną pristatė elektroninę paslaugą, leidžiančią internetu registruoti uždarąją akcinę bendrovę (UAB), turinčią neribotą steigėjų skaičių. Ši nauja elektroninė paslauga sukurta projekto „Juridinių asmenų registravimo elektroninė paslauga“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir bendrojo finansavimo lėšomis, įgyvendinimo metu.

Tikimasi, kad minėta paslauga bus tokia pat populiari, kaip ir šio projekto metu jau sukurta ir praėjusių metų pabaigoje pradėjusi veikti elektroninė paslauga, suteikianti galimybę internetu įsteigti paprasčiausios formos - vieną steigėją turinčią - uždarąją akcinę bendrovę. Valstybės įmonės Registrų centro duomenimis, iš 4469-ių šiemet įsteigtų uždarųjų akcinių bendrovių beveik 1000 buvo įsteigtos ir įregistruotos internetu. Tai reiškia, kad daugiau kaip penktadalis naujų įmonių šiais metais buvo įsteigtos pasinaudojant projekto „Juridinių asmenų registravimo elektroninė paslauga“ įgyvendinimo metu sukurta elektronine paslauga.

Uždarosios akcinės bendrovės steigimas ir registravimas internetu yra tik vienas iš projekto etapų. Artimiausiu metu, be verslo įmonių steigimo, į elektroninę erdvę bus perkeltos ir nevyriausybinių organizacijų steigimo bei registravimo procedūros.

 Projekto „Juridinių asmenų registravimo elektroninė paslauga“ bendra vertė – 6,64 mln. Lt, iš jų 5,65 mln. Lt – Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Projekto pabaiga – 2011 m. lapkričio 1 d.  Projektas finansuojamas iš Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, priemonės „Elektroninės valdžios paslaugos“ lėšų.

 Šaltinis: RC, IVPK


« Grįžti atgal Spausdinti
Jūsų nuomonė

Kaip vertinate Informacinės visuomenės plėtros statistikos portalą?

Labai patiko 50% (1 balsas)
Patiko 0% (0 balsų)
Nei patiko, nei nepatiko 50% (1 balsas)
Nepatiko 0% (0 balsų)
Visai nepatiko 0% (0 balsų)
Viso balsų: 2